Hemen Ara: 0541 720 55 48
E-Mail:

iletisim@mzeorganizasyon.com

İşletmenizin ilk izleniminde güzel bir iz bırakacak olan açılış organizasyonu profesyonel bir şekilde yerine getirmekteyiz. Çevredeki insanlara karşı, davetlilerinize karşı ve müşteri potansiyelinize karşı en iyi organizasyon ile en olumlu izlenimi bırakabilirsiniz. İşlerinizin sonraki süreçte devamı için müşterileri cezp etmeniz oldukça önemlidir. Bu yüzden organizasyon için firmamızdan profesyonel yardım alabilirsiniz.

Balon süslemeleri, açılış kokteylleri, palyaçolar, şov ve animasyonlar gibi pek çok hizmetimizle mağaza açılışlarınızda sizlerle beraberiz. Gümbür gümbür ses getirecek açılışlarınız için profesyonel organizasyon şirketleri ile çalışmak dikkat etmeniz gereken en önemli noktadır. Açılış organizasyonlarının unutulmaz ve benzersiz olması, tüm aşamalarının eksiksiz tamamlanması için profesyonel ekibimize güvenin.

Süslemeler ve Mekan Hazırlıkları

Balon süslemeleri ile yapılan açılış süslemeleri açılış organizasyonlarında en çok dikkat ve ziyaretçi çeken detaylardandır. Profesyonel ekibimiz tarafından mekanın keşfinin yapılmasının ardından renklerine sizin karar vereceğiniz süsleme çalışmalarına başlanır. Balon kemerler kurulur ve iş yeri uçan balonlarla süslenir. Mekanın giriş, ön cephe kısmı ve yapılan keşif sonucu yapılan değerlendirmeler göz önüne alınarak görselliğin ön planda bulunduğu noktalara zincir balonlar takılır. Mekanın sokak ya da cepheye bakan tarafı ile sokak veya cadde karşısına balon kemer ve zincir balonlarla zengin bir görsellik katılır. Daha sonra papatya balonlar, ahize ve top balonlarla mekan içi süslenir.

Özellikle tavsiye ettiğimiz süsleme türleri; kapı süslemeleri, kemer balon, sokak zincir balon ve papatya balonlardır. Dilerseniz girişte şişme dev palyaço, Açılış Bayrak Süsleme, fly tüp kurulumlarıyla dükkan, mağaza ve işyeri açılışlarınızı festival atmosferine çevirebiliriz.

Kokteyl Masası, İkram ve Sunumlar

Açılış kokteyli organizasyonlarınız süresince misafirlerinize ikramlarda bulunabileceğiniz kokteyl masası kiralama, kurulumu, bistro masa kiralama ve kokteyl süslemeleri gibi ihtiyaç duyabileceğiniz her türden açılış organizasyon malzemeleri firmamız tarafından sağlanmaktadır. İsteğinize göre servis yapacak personel de hizmetinize verilmektedir. Bu amaçla, garson, host ve hostes kiralama, servis elemanı temini gibi hizmetlerimiz sizlere sunmaktayız.

Açılış Catering Hizmetleri

Kurumsal bir firmanın eksiksiz bir açılış etkinliği için Catering Hizmeti dahil bir organizasyon tercih etmesi pek çok imkanı da beraberinde getirmektedir. Bu sayede, misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayacak, davetlilerinizle daha açılış esnasında iş toplantıları ve iş ortaklıkları gündemi oluşturabileceksiniz.

Catering alanında organizasyon firmaları ve catering firmaları arasındaki en büyük fark servis ve ikramların bir açılış organizasyonu gerekliliklerine hitap edecek pratik ihtiyaçlara cevap vermesidir. Ayrıca bir organizasyon şirketi, catering hizmetini seçilen lezzetlerden ikramların sunumlarına kadar açılışınızdaki süsleme, karşılama, sunum ve şov gibi tüm hizmetlerle ahenk içinde değerlendirecek ve açılışınızın hedef ve karakteristiğine uygun şekilde düzenleyecektir.

Palyaço, Maskot ve Karşılama

Açılışlarınıza renk katacak, müşteirlerinizi mekanınıza çekecek şovlarıyla palyaçolar ve kostümlü maskotlar da açılışlarınızda tüm enerji ve neşeleriyle hizmetinizdedir. Müşterileriniz açılış coşkusunu yaşatacak, eğlendirirken mağazanızı da keşfetmelerinizi sağlayacak uzman palyaço ekibimizi market açılışları ve mağaza açılış organizasyonları için özellikle tavsiye ederiz. Ziyaretçilerinizi giriş noktalarında sıcak karşılamaları için özel personelimiz de açılışlarınıza sağladığımız ekiplerimiz arasındadır. Detaylı bilgi için Palyaço Hizmetleri sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Ses Sistemi ve Müzik Yayını

Zirve Organizasyon ekipman kiralama hizmetlerini mağaza ve dükkan açılışları için eksiksiz olarak sunmaktadır. Ses sisteminin kurulumu için mekanın yapılan keşfindeki izlenimler ışığında en doğru yerler belirlenir ve teçhizatın kurulumuna başlanır. Mekanınızın müşteri kitlesi göz önüne alınarak bir müzik listesi oluşturulur. Ayrıca sunum ve şovlar için mikrofon sistemi ile özel müzikler de ayarlanır. Açılış etkinlikleri süresince kesintisiz yayın yapılacak sistem kurulur ve teknik desteği için hazır bulunulur.

Açılış organizasyonlarınıza özel olarak hazırladığımız paketlerimiz hakkında bilgi almak için bizi 0541 720 55 48 nolu telefondan arayabilirsiniz.

MZE Organizasyon Hizmetleri

İletişim Hattı

0541 720 55 48

E-Mail
iletisim@mzeorganizasyon.com

Sosyal Medya Hesaplarımız
Facebook 1 Instagram 1 Whatsapp Telegram

× Whatsapp