Hemen Ara: 0541 720 55 48
E-Mail:

iletisim@mzeorganizasyon.com

Davetleriniz İçin Yemek Organizasyonları

Hünerli aşçılarımız, lezzetli ve enfes yemeklerini sizler için isteğinize göre semazen gösterisi eşliğinde sizlere sunuyor. İsterseniz evinizde, isterseniz davetin yapılacağı salonda catering hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Peki, hangi davetlerde bizim seçkin yemek hizmetimizden yararlanabilirsiniz;

  • Dini düğün organizasyonları: Davetlilerinize güzel bir organizasyon sunarken bir yandan da lezzetli menümüz ile akıllarında mutlu bir anı kalacak.
  • Dini açılış organizasyonları: Mekân açılışlarında kokteyl masaları kurarak davetlilerin hem gözlerini hem de midelerini mutlu edebilirsiniz.
  • Kına organizasyonları: Evlenmeden önceki en özel günde misafirlerin semazen eşliğinde, tahtınızda otururken bir yandan da lezzetli yemeklerimizi yemesini istemez misiniz?
  • Sünnet organizasyonu: Oğlunuzun güzel gününde yemek ile uğraşmak yerine her şeyi bize bırakıp anın tadını çıkarabilirsiniz.

MZE organizasyon olarak en özel günlerinizde hem organizasyon olarak hem de catering hizmetlerimiz ile her anınızın özel ve güzel geçmesi için yanınızdayız. Bir bütün olarak hizmet sunmaktayız. Dini değerlerimizi koruyarak ve buna sadık kalarak sizler için en güzelini yapmaya çalışmaktayız.

MZE organizasyon ile siz nasıl isterseniz öyle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp