Hemen Ara: 0541 720 55 48
E-Mail:

iletisim@mzeorganizasyon.com

Gümüşhane Dini Organizasyon

MZE Organizasyon olarak, İslami organizasyon (dini organizasyon) kapsamında semazen ekibi, ilahi grubu, ses sistemi kurulumu gibi birçok hizmetimizi profesyonel şekilde sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Gümüşhane Dini Düğün Organizasyonu

Dini düğün organizasyonu özellikle düğün sahipleri için çok önemlidir. Bu özel ve güzel anları organğzasyonumuz sayesinde daha da güzelleştirebilirsiniz. Firmamız bu konuda sizlere hizmet vermektedir. Profesyonel ekibimiz ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için yanınızdayız. Dini düğün organizasyonu için sizlerin isteği doğrultusunda gereken hassas çalışmayı yaparak bu özel günü en iyi şekilde geçirebilmeniz için tüm imkanlarımızı kullanmaktayız.

Gümüşhane Dini Sünnet Düğünü Organizasyonu

MZE Organizasyon olarak, Çocuğunuzun bu özel gününde, sizler için tüm detayları düşünüyor, sevdikleriniz ve sizin için uzun yıllar hatırlanabilir bir organizasyon gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Dini Sünnet Düğünü Organizasyonu  evinizde yapılabileceği gibi, sizin seçtiğiniz,size uygun dış mekanlarda da yapılabilir. Eğer eviniz haricinde bir dış mekan seçimi istiyorsanız; davetli sayınız, mekanın yeri, açık alan, kapalı alan olması vb. tüm detayları birlikte değerlendiriyor ve size en uygun mekanı sizinle birlikte belirliyoruz.

Gümüşhane Semazen Ekibi

Gümüşhane semazen grubu ile özel anlarınıza manevi bir hava katmak için sizlere hizmet veriyoruz. Semazen gösterileri uzman ve profesyonel semazenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Bayburt ve çevre illerde en seçkin salon ve mekanlarda sizlere hizmet veriyoruz.

Semazen gösterilerini deneyimli ve tecrübeli isimlerden oluşan ekibimizle Mevlana’yı anma programlarında, ramazan etkinliklerinde, kutlu doğum programları ve dini düğün organizasyonlarında gerçekleştiriyoruz.

Gel ne olursan ol gel diyen Mevlevi anlayışıyla sizleri bu aşk deryasına bekliyoruz.

Semazen ekipleri yanında ilahi grubu ve tasavvuf grubu hizmetlerimiz için de bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Gümüşhane İlahi Grubu

Gümüşhane ilahi grubu ile en iyi ilahi müzikleri sizler için seslendiriyoruz. ilahi grubu yanında semazen ekiplerimizle unutulmaz programlar sunuyoruz.

Kutlu doğum haftası ve ramazan etkinliklerinde, özel günlerinizde,dini düğün organizasyonlarınızda ilahi grubumuzun yanında yöremizin tanınmış ilahi sanatçıları da sizin için bütün güzel ilahileri seslendirmektedir.

Gümüşhane Canlı Enstrüman

Gümüşhane Canlı Enstrüman grubu olarak bir ilahiyi icra ederken  insan sesi, enstrümantal müzik ya da her iki sese birlikte yer veririz.Tasavvuf müziği diye de nitelendirilen müziğimiz; ney, bendir, tef gibi sesi huzur veren müzik aletlerimizle özel günlerin anlamına anlam katmak için yanınızdayız.

Gümüşhane Sunuculuk Hizmetleri

Gümüşhane Sunuculuk Hizmetleri, Gümüşhane yöremizin tanınan sunucuları ile, tüm organizasyonları baştan sonra akıcı bir hale getirmek için, tüm çalışmalarımızı özverili şekilde yapmaktayız. Organizasyonun açılışından, bitişine kadar Gümüşhane yöremizin sunucuları sizlere neşe ve duygu dolu anlar yaşatacak.

Gümüşhane İlahi Sanatçıları

Gümüşhane İlahi Sanatçıları, Gümüşhane yöremizin tanınan ilahi sanatçıları ile çalışmaktayız. Gümüşhane ilahi sanatçılarımızın, Gümüşhane tasavvuf grubu ve Gümüşhane semazen ekibi ile ortak yürüttüğü organizasyonlarda, ruhen kendinizi daha zinde hissedeceksiniz.

Gümüşhane Palyaço ve Animasyon

Gümüşhane palyaço ve Animasyon ekibi ile sizler organizasyonumuzda güzel anlar yaşarken, çocuklarınız da güzel ve eğlenceli vakit geçirecek. Palyaçolar, Hacivat-Karagöz Ekibi organizasyonlarımız da sizler ile.

Gümüşhane Tasavvuf Grubu

Gümüşhane tasavvuf grubu ile ilahileri sizler için seslendiriyoruz. İlahi grubu yanında semazen ekiplerimizle unutulmaz programlar sunuyoruz.

Kutlu doğum ve ramazan etkinliklerinde, özel günlerinizde, ilahi grubumuzun yanında yöremizin tanınmış ilahi sanatçıları ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Gümüşhane Taht Hizmetleri

Gümüşhane Taht Hizmetleri kapsamında düğün,nişan, kına ve sünnet organizasyonlarınız için taht hizmeti vermekteyiz. Günün gözde kişilerini daha da ön plana çıkartacak olan taht hizmeti, siz değerli Gümüşhane halkının hizmetindedir.

Gümüşhane Fotoğraf ve Video Çekimi

MZE Organizasyon olarak tüm organizasyonlarımızda talep edildiği Fotoğraf ve Video Çekimi yapılmaktadır. Profesyonel ekibimiz ile özel anlarınızı kalıcı hale getirmek en büyük isteğimizdir.

İletişim

MZE Organizasyon Hizmetleri

İletişim Hattı

0541 720 55 48

E-Mail
iletisim@mzeorganizasyon.com

Sosyal Medya Hesaplarımız
Facebook 1 Instagram 1 Whatsapp Telegram

ORGANİZASYON FOTOĞRAFRALARI
× Whatsapp