Hemen Ara: 0541 720 55 48
E-Mail:

iletisim@mzeorganizasyon.com

MZE Organizasyon Mehter Takımı ekibi, Düğün Organizasyonları, Sünnet Düğün Organizasyonları, Nişan Merasimleri, Açılış Kutlamaları, Ramazan Ayı Etkinlikleri, Asker Eğlenceleri, Gelin Alma ya da Gelin Çıkarma merasimlerinde siz değerli müşterilerimizin bu gibi özel günlerinde, tarihi ve kültürel duyguları doyasıya hissetmeniz, aynı zamanda milli duygularınızın canlanması için kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

Mehteran Takımı Organizasyonu hizmetlerimiz özel günlerinizin türüne göre çeşitlilik gösterebilmektedir. Örnek verecek olursak, sünnet eğlencelerinde çocuğunuz yeniçeri tasarımlı kıyafetler giymiş olan Mehteran ekibimiz ile sünnet tahtı üzerinde taşınmaktadır. Düğün merasimlerinizde ise Mehteran ekibimiz tam takım olarak gelin ve damata eşlik ederek düğün davetlileriniz için güzel bir karşılama programı yapmakta ve bu sırada arka planda birbirinden güzel nağmeler çalmaktadır.

Yapmayı düşündüğünüz organizasyon türüne göre, yapabileceklerimiz çeşitlilik gösterdiğinden, görüşme anında tüm detayları birlikte belirlemek isteriz. Sizler de özel günlerinizde, aileniz, sevdikleriniz ile unutulmayacak, heyecan dolu anlar yaşamak ve mehter marşı nağmeleri ile ortamlarınızı şenlendirmek isterseniz eğer, lütfen bizi arayınız.

MZE Organizasyon Hizmetleri

İletişim Hattı

0541 720 55 48

E-Mail
iletisim@mzeorganizasyon.com

Sosyal Medya Hesaplarımız
Facebook 1 Instagram 1 Whatsapp Telegram

× Whatsapp