Hemen Ara: 0541 720 55 48
E-Mail:

iletisim@mzeorganizasyon.com

MZE Organizasyon ile Dini Sünnet Düğünleri Nasıl Olur?

Oğlunuzun sünnet olacağı zaman geldi ve siz ona hatıra olarak kalacak, davetlilerinizi ve sizi mutlu edecek bir organizasyon arıyorsanız MZE organizasyon sizin için burada.

Peki, MZE organizasyon size dini sünnet düğününüz için ne sunar?

  • Sunuculuk Hizmeti: Dini sünnet düğününün başından sonuna kadar sizin seçtiğiniz program akışını sunma, davetlileri bilgilendirme gibi hizmetler sunulur.

  • Palyaço ve Animasyon Ekibi: Oğlunuzun bir kere yaşayacağı özel gününde palyaço ve animasyon ekibi ile eğlenceli anlar yaşayacak, arkadaşları ile güzel vakit geçireceklerdir. Sizlere de bu güzel anlara şahit olmanın keyfi kalacaktır.

  • Yeniçeri Ekibi: Oğlunuzun sünnet olacağı mekâna gelirken yanında yeniçerilerinin olması kendisini Osmanlı Padişahı gibi hissetmesini sağlayacaktır. Tahtında otururken yeniçeriler ona eşlik edecekler.

  • Mehter Takımı: Ceddin deden neslin baban sesleri sizin de kulaklarınızda yer etmedi mi? Oğlunuzun sünnet düğününde böyle güzel ve şaşkınlık uyandıracak bir farklılık yapmak isterseniz MZE organizasyon her zaman yanınızda.

  • Tasavvuf Müziği: Salonda tasavvuf müziğinin güzel tınıları davetlileri sarsın, akıllarında güzel hatıralar kalsın. Ney, kanun gibi müzik aletleri ve profesyonel ekibimiz ile dini sünnet organizasyonunuz için yanınızdayız.

  • Taht Kiralama: Bir kere yaşanacak bu özel ve güzel günde biricik oğlunuz kendini çok özel hissedecek. Tahtında otururken size mutluluk ile gülümseyecek.

  • Fotoğraf ve Video Çekimi: Size bu hizmetleri sunarken anılarınızı kaydetmek için de yanınızdayız.

 

Bütün bu hizmet seçeneklerimizin yanı sıra haremlik selamlık ya da karışık misafir seçeneği; iç mekân dış mekân tercih seçenekleri ile de tercihi size bırakıyoruz.

MZE organizasyon ile siz nasıl isterseniz öyle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp