Hemen Ara: 0541 720 55 48
E-Mail:

iletisim@mzeorganizasyon.com

Leziz Menüler, İkramlar

Kokteyl organizasyonları, düğün, nikah, piknik ve kurumsal organizasyonlar gibi hizmet, ikramlar ve servisin önemli olduğu organizasyonlarda davetlilerinizin yemek ihtiyacını eksiksiz, zengin bir menü içinde gelen enfes yemeklerin en göz alıcı şekilde sunulup servis edildiği catering hizmetlerimizi sizlere sunmaktan onur duyarız. Hünerli ve usta aşçıların elinden çıkarak hazırlanan ağzınıza layık leziz yemekler ve atıştırmalıklarla dolu menüler profesyonel servis elemanlarımız tarafından atıştırmalıklar, ikramlar, ara sıcaklar ve ana yemek gibi periyotlarla özenle servis edilecektir. Davetlilerinizin yiyecek, içecek ihtiyaçları da garsonlarımız ve servis personelimiz tarafından hızla karşılanacaktır.

Yaratıcı süslemeler ve sunumlarla hazırlanan açık büfelerimiz, yiyecek standları ve kokteyl masaları da organizasyonlarınızda aynı zamanda kapsamlı bir suum ve süsleme oalrak göz dolduracak ve iştah kabartacaktır.

Kokteyl veya davetiniz için kişi sayısı ve organizasyon mekanınız belirli ise hemen bizden teklif alabilirsiniz.

Yemek organizasyonlarınız için size özel hazırlayacağımız paketlerimiz hakkında bilgi almak için bizi 0541 720 55 48 nolu telefondan arayabilirsiniz.

MZE Organizasyon Hizmetleri

İletişim Hattı

0541 720 55 48

E-Mail
iletisim@mzeorganizasyon.com

Sosyal Medya Hesaplarımız
Facebook 1 Instagram 1 Whatsapp Telegram

× Whatsapp